Phase to Phase logo 261px

ICT voor elektriciteitsnetten
 

Over Phase to Phase

Het streven naar duurzaamheid en de eindigheid van fossiele brandstoffen hebben grote gevolgen voor de energievoorziening. Beheerders van infrastructuur staan daardoor voor grote uitdagingen. Phase to Phase ondersteunt de energiesector met oplossingen die het mogelijk maken deze en toekomstige ontwikkelingen het hoofd te kunnen blijven bieden.

Phase to Phase ontwikkelt geavanceerde software door actuele kennis van wiskunde en natuurkunde te combineren met geavanceerde ict. Dankzij goede contacten binnen de elektriciteitssector weet Phase to Phase oplossingen te ontwikkelen die door een groeiende klantenkring wordt gewaardeerd.

Onze klanten zijn netbeheerders, ingenieursbureaus en industriële bedrijven in binnen- en buitenland. Binnen Nederland is Phase to Phase marktleider.

Placeholder image
Placeholder image

Wiskunde, natuurkunde, informatica

Ons werk is in principe vooral de combinatie van wiskunde, natuurkunde en informatica. Zonder inspiratie, creativiteit en samenwerking zijn we vrijwel machteloos.

Placeholder image

Made in Arnhem

Na 15 jaar in het Kortsluitlab op het KEMA-terrein is Phase to Phase in de zomer van 2017 verhuisd naar Building 026 in de Arnhemse Koningstraat.

Placeholder image

Samenwerking

Phase to Phase gelooft dat het uitwisselen van kennis essentieel is voor de energie-industrie. Phase to Phase was in 2003 dan ook één van de oprichters van Dutch Power.

dutchpower.net 

Placeholder image

Anno 1991

De eerste versie van Vision werd in 1991 ontwikkeld.
Binnen korte tijd was het programma bij alle Nederlandse elektriciteitsbedrijven in gebruik.

Martin Dorgelo

martin@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 02

Placeholder image

Berto Jansen

berto@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 03

Walter van Buijtenen

walter@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 05

Anton Ishchenko

anton@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 04

Placeholder image

Colin Willemsen

colin@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 06

Placeholder image

Michiel Nijhuis

michiel@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 07

Ton Dalmeijer

ton.dalmeijer@planet.nl

T +31 26 352 37 02

Placeholder image

Liesbeth van Vorselen

liesbeth@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 01

Placeholder image


Legal

KvK Arnhem 09117001

IBAN: NL45 DEUT 0 58 58 46 405
BIC: ABNANL2A

BTW: 8094 49 754 B01

Phase to Phase is een onafhankelijk bedijf.

Contact

Phase to Phase BV

Building 026, Koningstraat 27-1d, 6811 DG Arnhem

Postbus 100, 6800 AC Arnhem, Nederland

T: +31 26 352 37 00

info@phasetophase.nl