Phase to Phase logo 261px

ICT voor elektriciteitsnetten
 

Over Phase to Phase

Door de energietransitie verandert de belasting van de elektriciteitsinfrastructuur ingrijpend. Distributiebedrijven moeten kunnen garanderen dat hun netten ook op termijn berekend zijn op de veranderende belasting. Phase to Phase ondersteunt de energiesector met oplossingen die het mogelijk maken deze ontwikkelingen het hoofd te kunnen blijven bieden.

Phase to Phase ontwikkelt software door actuele kennis op het gebied van wiskunde en natuurkunde te combineren met geavanceerde ict. Dankzij goede contacten in de elektriciteitssector weet Phase to Phase praktische oplossingen te ontwikkelen die door een groeiende klantenkring worden gewaardeerd. Onze klanten zijn netbeheerders, ingenieursbureaus en industriële bedrijven in binnen- en buitenland. Binnen Nederland is Phase to Phase marktleider. Sinds april 2019 is Phase to Phase onderdeel van Technolution B.V.

Placeholder image
Placeholder image

Wiskunde, natuurkunde, informatica

Ons werk is in principe vooral de combinatie van wiskunde, natuurkunde en informatica. Zonder inspiratie, creativiteit en samenwerking zijn we echter machteloos.

Placeholder image

Made in Arnhem

Na 15 jaar in het Kortsluitlab op het KEMA-terrein is Phase to Phase in de zomer van 2017 verhuisd naar Building 026 in de Arnhemse Koningstraat.

Placeholder image

Samenwerking

Phase to Phase gelooft dat het uitwisselen van kennis essentieel is voor de energie-industrie. Phase to Phase was in 2003 dan ook één van de oprichters van Dutch Power.

dutchpower.net 

Placeholder image

Anno 1991

De eerste versie van Vision werd in 1991 ontwikkeld.
Binnen korte tijd was het programma bij alle Nederlandse elektriciteitsbedrijven in gebruik.

Berto Jansen

Berto Jansen

berto.jansen@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 03

Walter van Buijtenen

Walter van Buijtenen

walter.van.buijtenen@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 05

Anton Ishchenko

Anton Ishchenko

anton.ishchenko@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 04

Placeholder image

Colin Willemsen

Colin Willemsen

colin.willemsen@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 06

Placeholder image

Irene van Kalleveen

Irene van Kalleveen

irene.van.kalleveen@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 01

Placeholder image

Mark Hagers

Mark Hagers

mark.hagers@phasetophase.nl

T +31 26 352 37 07

Placeholder image

Wilbert Prinssen

Wilbert Prinssen

wilbert.prinssen@phasetophase.nl

T +31 182 59 40 00

Placeholder image

Marcel Dukker

Marcel Dukker

marcel.dukker@phasetophase.nl

T +31 182 59 40 00

Placeholder image

Serge de Vos

Serge de Vos

serge.de.vos@phasetophase.nl

T +31 182 59 40 00


Legal

KvK Arnhem 09117001

IBAN: NL05 ABNA 0468 2209 25
BIC: ABNANL2A

BTW: 8094 49 754 B01

Phase to Phase B.V. is onderdeel van Technolution B.V.

Contact

Phase to Phase B.V.

Bezoekadres
Building 026, Koningstraat 27-1d, 6811 DG Arnhem

Postadres
Postbus 2013, 2800 BD Gouda

T: +31 26 352 37 00

info@phasetophase.nl